Internetas / WEB

Kaip siųsti vaizdo įrašą el. paštu?

Kaip ir visus kitus failus, vaizdo įrašus galima siųsti el. paštu ir tai galite daryti naudodamiesi bet kuriuo el. pašto paslaugų teikėju. Yra du būdai, kaip tai padaryti, o jūsų pasirinkimas priklauso nuo vaizdo įrašo failo dydžio.

Vaizdo įrašo siuntimo el. paštu būdai

Dauguma el. pašto paslaugų teikėjų riboja failų, kuriuos galite pridėti prie el. laiškų, dydį. Pavyzdžiui, „Gmail“ el. pašte galite pridėti tik iki 25 MB dydžio failus. Programoje „Outlook“ priedų riba yra 20 MB.

Tai reiškia, kad jei jūsų vaizdo įrašo failo dydis neviršija leistinos ribos, galite tiesiogiai pridėti vaizdo įrašą prie el. laiško. Jis bus išsiųstas kaip įprastas priedas.

Tačiau jei vaizdo įrašo failo dydis viršija didžiausią leistiną ribą, vaizdo įrašo negalėsite pridėti prie el. laiškų. Tokiu atveju naudokitės debesų saugyklos paslaugų teikėju ir įkelkite vaizdo įrašą ten. Tada į el. laišką pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, kad gavėjas galėtų peržiūrėti ir atsisiųsti vaizdo įrašą. Toliau pateiktuose skyriuose paaiškinsime, kaip tai padaryti.

Vaizdo įrašo siuntimas el. paštu naudojant „Gmail“

Norėdami naudoti „Gmail“ ir siųsti vaizdo įrašą, pirmiausia darbalaukyje atidarykite interneto naršyklę ir paleiskite „Gmail“ svetainę.

Prisijunkite prie savo paskyros svetainėje arba sukurkite naują nemokamą „Gmail“ paskyrą, jei jos dar neturite.

Prisijungę, „Gmail“ viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite „Sukurti“, kad sukurtumėte naują el. laišką. Prie šio el. laiško prisegsite savo vaizdo įrašą.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL

Jei jūsų vaizdo įrašo failo dydis yra 25 MB arba mažesnis, tuomet „Naujo pranešimo“ lango apačioje spustelėkite „Pridėti failus“ (segtuko piktograma) ir atsidariusiame dialogo lange suraskite savo vaizdo įrašą.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL 2

Jei jūsų vaizdo įrašo failo dydis yra didesnis nei 25 MB, tada „Naujo pranešimo“ lango apačioje spustelėkite „Įterpti failus naudojant diską“. Pasirinksime šią parinktį.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL 3

Atsidariusiame lange spustelėkite skirtuką „Įkelti“.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL 4

Norėdami pridėti vaizdo įrašą iš kompiuterio, skirtuke „Įkelti“ spustelėkite mygtuką „Pasirinkti failus iš įrenginio“.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL 5

Atidarytame“ lange pasirinkite vaizdo įrašo failą, kurį norite siųsti el. paštu.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL 6

Jūsų pasirinktas vaizdo įrašas bus rodomas skirtuke „Įkelti“. Norėdami pradėti siųsti vaizdo įrašą, skirtuko apačioje spustelėkite „Įkelti“.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL 7

„Gmail“ įkelia pasirinktą vaizdo įrašą į „Google Drive“, grąžins jus į „Naujo pranešimo“ langą ir automatiškai pridės vaizdo įrašo nuorodą jūsų el. laiške.

Užpildykite likusius laiško laukus ir spustelėkite „Siųsti“, kad išsiųstumėte laišką kartu su vaizdo įrašo nuoroda.

Kaip siusti vaizdo irasa el. pastu GMAIL 8

Gavėjas gali spustelėti el. laiške esančią vaizdo įrašo nuorodą ir pasiekti savo vaizdo įrašą „Google Drive“. Ir tai viskas.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button