Kas nutiks jūsų kūnui, jei kiekvieną rytą gersite kefyrą su linų sėmenimis?


Neįtikėtinas organizmo jėgų rezervas leidžia daugelį metų nepastebėti jokių ligų ar valgyti viską iš eilės. Tačiau sulaukęs 25 metų žmogus susiduria su nemaloniomis nesaikingumo pasekmėmis. O norint įveikti sunkumus, vietoj tradicinių pusryčių būtina išgerti specialų nebrangų rytinį kokteilį.

Gyvybę gelbstintis gėrimas

Linų sėmenys ir kefyras

Kefyras

Pagrindas yra . Gėrimas teigiamai veikia virškinamąjį traktą, padeda žarnyno mikroflorai atlikti savo funkcijas. Tai geriausias būdas kovoti su daugeliu žarnyno sutrikimų ir ligų, susijusių su medžiagų apykaita.

Linų sėmenys

Antrasis ingredientas bus linų sėmenys: smulkiose sėklose yra ne tik omega-3, bet atlieka ir valymo funkciją. Mikroelementų derinys, padedantis užkirsti kelią uždegiminiams procesams. O pagrindinis smūgis – antsvoriui, nes virškinimo normalizavimas, sotumo jausmas ir nusistovėjęs sotumo mechanizmas leidžia geriau kontroliuoti mitybą.

Veiksmingas kursas

Toks gėrimas netraumuoja žarnyno ir papildo maistinių medžiagų atsargas. Jis turėtų būti vartojamas 21 dienos kursais, keičiant proporciją kas savaitę:

  1. 3 arbatiniai šaukšteliai sėklų ir 100 ml kefyro;
  2. 6 arbatiniai šaukšteliai sėklų ir 100 ml kefyro;
  3. 9 arbatiniai šaukšteliai sėklų ir 150 ml kefyro.

Tai turėtų būti vieninteliai pusryčiai, tada valymas veiks. Maždaug 40 minučių prieš kefyro-lino mišinį patartina išgerti stiklinę šilto vandens. Jei kursą pradedate pirmą kartą, jį galima pakartoti su 2 savaičių intervalu, tačiau standartinis dažnis yra šeši mėnesiai.

Mažos paslaptys

Kuo daugiau sėklų, tuo stipresnis valymo efektas. Mažos jo frakcijos lengviau išskiria maistines medžiagas. Tačiau bet kokiu atveju pradedantiesiems rekomenduojama prieš naudojimą sumalti linų sėmenis. Teigiami pokyčiai taps pastebimi labai greitai!

Išeiti iš AMP versijos