Kokią arbatą geriau pirkti: birią arba supakuotą į maišelius?

Biri arbata

Prekybos centre būna didžiulis arbatos pasirinkimas, kuris dažnai mus suklaidina. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai žiūrime į arbatas, yra tai, kas geriau: biri arbata ar arbata pakeliuose? Tarp žmonių vyrauja nuomonė, kad birių lapų arbata yra naudingesnė nei supakuota. Ar tikrai taip?

Kuri arbata geresnė?

Anksčiau supakuota arbata būdavo laikoma prastesnės kokybės. Todėl žmonės pirmenybę teikė birių lapų arbatai. Tačiau ekspertai sako, kad taip nebėra.

Iš kokybiškos arbatos galima paruošti ir birią arbatą, ir arbatos maišelius, tad pasirinkimas tikrai labiau priklauso nuo paruošimo „stiliaus“, –
sako ekspertai.

Kai kuriems žmonėms arbatos maišelį naudoti daug lengviau, nes nereikia matuoti arba mirkyti arbatos lapelių.

Skonio ir poveikio sveikatai skirtumai

Kai kurie ekspertai teigia, kad arbata supakuota į maišelius nesuteikia tokio skonio kaip arbata su biriais lapais, nes maišelio dydis apriboja arbatos kiekį. Aišku, kad skonio skirtumas vidutiniam arbatos gėrėjui yra gana minimalus.

Kalbant apie naudą sveikatai, ji išliks tokia pati, nepriklausomai nuo rūšies, su sąlyga, kad abiem atvejais pasirinksite aukštos kokybės arbatą.

Šiais laikais arbatos maišeliuose yra daug aukštos kokybės arbatų ir žolelių mišinių, todėl jų nereikėtų laikyti blogais.

Exit mobile version