Patarimai, kaip sumažinti širdies ritmą be vaistų


Širdies sveikata

Gydytojai pastebi, kad daugelis pacientų yra susirūpinę, kodėl jiems padažnėja širdies susitraukimų dažnis (tachikardija). Žinoma, reikia ieškoti priežasčių. Jei yra priežastis, ją reikėtų šalinti ir gyventi toliau.

Tačiau dažnai tachikardijos priežastys nerandamos. Analizės gražios. Tyrimai sveiki, o širdis daužosi. Pacientas yra neviltyje, o gydytojas išrašo vaistus. O ar galima apsieiti be jų? Pasirodo, įmanoma.

Kas sumažina pulsą?

Kartais (dažnai) nuolatinės tachikardijos priežastis yra treniruotės. Mūsų kūnas sukurtas bėgti nuo plėšrūnų ir ilgai vaikščioti ieškant maisto. Širdį reikia apkrauti. Tobulas kasdienis pasivaikščiojimas pradedantiesiems. Eiti reikia taip greitai, lyg labai skubėtum, kad pulsas pakiltų, kvėpavimas padažnėtų, o po 5-10 minučių krūvio šiek tiek pradėtumėte prakaituoti.

Pradėkite nuo 10-15 minučių per dieną, bet šį laiką nuolat didinkite. Tiks bet kokia kardio treniruotė. Svarbiausia, kad būtų smagu.

Atpalaiduojantys pratimai

Pratimai: joga, kvėpavimo pratimai, tempimas du ar tris kartus per savaitę.

Kava

Kavos ne daugiau kaip vienas ar du puodeliai per dieną. Visiškai pašalinkite energiją.

Normalizuokite miegą

Kartais pakanka tinkamo miego. Atsisveikinkite su programėlėmis (telefonu, kompiuteriu, planšete) likus bent valandai iki miego. Padarykite miegamąjį tamsų ir jaukų. Prieš miegą nieko negerkite, įskaitant vandenį, o keturias valandas prieš miegą venkite riebaus maisto. Kelkis ir eik miegoti tuo pačiu metu.

Be to, atsisakykite alkoholio ir rūkymo.

Išeiti iš AMP versijos