Su cinamonu galite sumažinti spaudimą: kaip tai padaryti?

Cinamono milteliai

– ne tik maistą ir gėrimus pagerinantis prieskonis, bet ir veiksminga priemonė nuo įvairių ligų, pavyzdžiui, aukšto kraujospūdžio. Cinamone yra didelis kiekis aliejų, įvairių mikroelementų, vitaminų, taninų, antioksidantų, fenantreno, medienos dervų, kurie teigiamai veikia organizmą.

Dėl aktyvaus cinamono komponento, būtent cinamato, kraujyje sumažėja mažo tankio cholesterolio, kuris yra daugelio kraujagyslių ligų priežastis, susidarymas. Sumažėjus kenksmingų lipidų kiekiui, pradeda gaminti daugiau naudingų.

Cinamonas padeda sumažinti arterinės hipertenzijos komplikacijų riziką, mažina galvos skausmo priepuolius, nemalonius pojūčius už krūtinkaulio ir, kas labai svarbu sergantiems pacientams, mažina tinimą dėl išsiskiriančių druskų.

padeda hipertonikams kovoti su lėtiniu stresu, mažina nervingumą ir didina atsparumą fiziniam krūviui.

Reguliariai vartojant prieskonį, padidėja kraujagyslių lygiųjų raumenų tonusas, plečiasi vidinis arteriolių skersmuo, pagreitėja medžiagų apykaitos reakcijos. Todėl cinamonas mažina smegenų aterosklerozės riziką, neleidžia susidaryti kraujo krešuliams arterijose.

Kaip cinamonas veikia esant žemam kraujospūdžiui?

Esant mažam kraujospūdžiui, cinamoną galima vartoti, bet minimalų kiekį. Nedidelis prieskonių kiekis ryte nudžiugins ir pakels gyvybingumą. Žmonės kuriems nustatytas dažniausiai jaučia nuovargį, jėgų ir darbingumo sumažėjimą, o vartojant cinamoną, pakyla kūno tonusas ir atstatomos jėgos.

Kaip vartoti cinamoną esant aukštam kraujospūdžiui?

Prieš pradedant gydyti aukštą kraujospūdį cinamonu, rekomenduojama pasitarti su gydytoju, kad nustatytų galimas kontraindikacijas. Naudojant prieskonius, būtina laikytis teisingos dozės ir vartojimo taisyklių.

Kam nerekomenduojama vartoti cinamono?

Išeiti iš AMP versijos