Internetas / WEB

Vaizdo įrašų redagavimas interneto naršyklėje

Išplitus išmaniesiems telefonams, vaizdo įrašų paklausa labai sparčiai auga. Žmonės savo laiką dažniausiai praleidžia „YouTube“. Šiandien iš „YouTube“ ir „TikTok“ vaizdo įrašų platinimo gimsta daugybė influencerių, į kuriuos patenka daugybė žmonių, nes jie gali pasinaudoti verslo galimybėmis.

Žmonės, kurie domisi „YouTube“, bet negali lengvai žengti šio žingsnio, pasakytų: Noriu išbandyti „YouTube“, bet vaizdo įrašų redagavimas atrodo sudėtingas. Taip, tai didelė kliūtis, vadinama „vaizdo įrašų redagavimu“. Šiandien norėčiau jus supažindinti su „FlexClip“ – vaizdo įrašų redagavimo programa, kuri veikia naršyklėje. Supažindinsiu su „FlexClip“ funkcijomis ir naudojimu, kainų planais ir kt. Jei norite pirmą kartą išmokti redaguoti vaizdo įrašus, bet nežinote, ar jums tai pavyks, perskaitykite šį straipsnį ir jums tikrai tai pavyks.

Pagrindinės „FlexClip“ funkcijos

FlexClip yra vaizdo įrašų redagavimo programinė įranga, kurią galima naudoti naršyklėje. Tarp jos savybių yra keletas pagrindinių:

1. Lengva naudotis naudotojo sąsają.
2. Turtingi animacijos elementai, skirti dinamiškam tekstui, perdangoms, valdikliams, logotipams ir kt.
3. Milijonai nemokamų daugialypės terpės išteklių, įskaitant vaizdus, muziką, vaizdo įrašų šablonus ir kt.
4. Išsamus ir galingas vaizdo įrašų redagavimo įrankis, kuriuo galima apkarpyti vaizdo įrašus ir muziką, koreguoti vaizdus, keisti kraštinių santykį arba pridėti efektų.
5. Nemokamas prezentacinių skaidrių kūrėjas, nemokamas įrašymo įrenginys ir nemokamas vaizdo ekranas.
6. Integruota internetinė vaizdo kamera / ekrano įrašymo įrenginys.

Prezentaciniai vaizdo irasai

FlexClip“ privalumai

  • Daugiau nei 1 milijonas nemokamų autorinių teisių išteklių

Žinoma, kuriant vaizdo įrašą sudėtingas yra montavimo darbas, tačiau taip pat sudėtinga paruošti medžiagą (vaizdo įrašus, nuotraukas, muziką), kurią galima naudoti vaizdo įraše. Tam reikia įsigyti įrangos ir įgūdžių, o jei bandysite viską paruošti patys, tai gali tapti dar sudėtingiau nei vaizdo įrašo montavimas. Medžiagą galite įsigyti įvairiose interneto svetainėse, tačiau ji nėra tokia pigi, todėl pradedantiesiems bus sunku pradėti dirbti. Tačiau „FlexClip“ siūlo savo medijos galeriją su įvairiais vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika. Bendras jų skaičius viršija 1 milijoną!

  • Tai veikia interneto naršyklėje

Dauguma vaizdo įrašų redagavimo priemonių yra įdiegiama ir naudojama kompiuteryje arba planšetiniame kompiuteryje, tačiau „FlexClip“ yra vaizdo įrašų redagavimo programinė įranga, veikianti interneto naršyklėje, pavyzdžiui, „Safari“ arba „Chrome“. Kadangi nereikia diegti, kietasis diskas nėra apkraunamas programine įranga, todėl ja gali naudotis net žmonės, naudojantys nešiojamuosius kompiuterius su maža atminties talpa.

  • Lengvai suprantama redagavimo sąsaja

Trečiasis rekomenduojamas „FlexClip“ punktas yra lengvai naudojama redagavimo sąsaja. FlexClip yra pagrįsta laiko juosta. Galite sujungti trumpus vaizdo įrašus vieną po kito ir sukurti ilgą vaizdo įrašą. Jei norite į vaizdo įrašą pridėti teksto, efektų ar animacijos, pasirinkite bet kurį iš kairėje esančio sąrašo. Pasirinktas efektas iš karto atsispindės dešinėje esančiame peržiūros ekrane. Teksto spalvą ir šriftą galite keisti peržiūros ekrano viršuje esančiame meniu. Taip pat galite keisti vaizdo įrašo greitį, kad vaizdo įrašas būtų rodomas sulėtintai. Yra daugybė iliustracijų ir piktogramų, be to, yra daug vaizdo įrašų, kurių jums gali prireikti. Taip pat leidžiama prie vaizdo įrašo pridėti vandens ženklą. Dar daugiau, vaizdo įrašo kraštinių santykį galite pakeisti pasirinkę nustatymų skirtuką (krumpliaračio piktograma).

„FlexClip“ trūkumai

Jo negalima naudoti be kompiuterio ir interneto

FlexClip yra vaizdo įrašų redagavimo programinė įranga, veikianti interneto naršyklėje, todėl jos negalima naudoti, jei nesate prisijungę prie interneto. Kadangi ji nesuderinama su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, kompiuteris yra būtinas. Ši programinė įranga netinka žmonėms, norintiems greitai redaguoti vaizdo įrašus išmaniuosiuose telefonuose.

Negalima naudoti kelių muzikos ar garso efektų

Naudojant „FlexClip“ galima įterpti tik vienos rūšies muziką, o kelių dainų negalima sujungti ar sluoksniuoti. Kadangi nėra garso efektų funkcijos, neįmanoma kurti „YouTube“ pramoginių vaizdo įrašų su įvairiais garso efektais.

Vaizdo irasu redagavimas nemokamai

„FlexClip“ kainodaros planas

Galiausiai norėčiau pristatyti funkcinius skirtumus ir kainas tarp nemokamos ir mokamos versijos. Kadangi tai yra žiniatinklio paslauga, taikoma mėnesinė prenumerata. Pirmiausia galite išbandyti nemokamą versiją, o jei jums reikia funkcinės mokamos versijos, turite ją užsisakyti. Net ir naudodami nemokamą versiją galite naudoti vaizdo medžiagą iš gausios bibliotekos, tačiau galite naudoti tik 480p vaizdo formato kokybę.

Rekomenduojame „Plus Plan“ planą, kuris leidžia naudoti penkias vaizdo medžiagas ir sukurti 10 minučių trukmės Full HD vaizdo įrašą. Jei esate sudarę metinę sutartį, galite ja naudotis už 9,99 JAV dolerio per mėnesį.

Vaizdo irasu redagavimo priemone kainos

Nuoroda: https://www.flexclip.com


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: