“Windows 11” turi naują energijos taupymo režimą nešiojamiesiems ir staliniams kompiuteriams, kaip jį įjungti?


Energijos optimizavimas Windows 11

Neseniai “” pristatė “” energijos taupymo režimą, kuris šiuo metu testuojamas vidiniams naudotojams. Skirtingai nuo esamos baterijos taupymo parinkties, ši nauja funkcija nėra skirta tik nešiojamiesiems kompiuteriams, bet išplečia savo funkcionalumą ir staliniams kompiuteriams.

Energijos taupymo režimas turi daug bendro su akumuliatoriaus taupymo režimu, kuriuo pirmiausia siekiama taupyti energiją. Tačiau apskritai yra tam tikrų skirtumų.

Vartotojai, pasirinkę šį režimą, turėtų žinoti, kad dėl to sumažėja sistemos našumas, todėl jis mažiau tinka tokiai veiklai kaip žaidimai ar daug išteklių reikalaujančioms užduotims, pavyzdžiui, vaizdo ir grafikos.

Windows 11 energijos taupymo režimas
Windows 11 energijos taupymo režimas

Kaip įjungti energijos taupymo režimą?

Energijos taupymo režimo įjungimas yra paprastas procesas, kurį galima pasiekti per greitųjų nustatymų meniu arba Nustatymai:

Vartotojai gali įjungti šią funkciją arba nustatyti, kad ji būtų įjungiama automatiškai, atsižvelgiant į prietaiso akumuliatoriaus energijos likučio procentinę dalį.

Šiuo metu šis naujas režimas prieinamas “Windows 11 Insider” kanalo “Canary” vartotojams.

Tiems, kurie neturi prieigos prie šio rinkinio, įprastas akumuliatoriaus taupymo režimas išlieka prieinamas visiems “Windows 11” naudotojams. Be to, naudotojai gali optimizuoti energijos suvartojimą naudodamiesi sistemos funkcija “Energy Advisory”, kuri koreguoja tam tikrus nustatymus, pavyzdžiui, ekrano ryškumą, kad padidintų energijos vartojimo efektyvumą.

Išeiti iš AMP versijos