Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

4 paviršutiniškų santykių požymiai – pasitikrinkite!

Kartais partneriai užstringa netikrumo būsenoje ir sunkiai įsivaizduoja bendrą ateitį, o tai, savo ruožtu, skatina nerimą ir baimę.

Paviršutiniškus santykius palaikantiems žmonėms sunku įvardinti vienas kito statusą. Jie dažnai galvoja: “Kas aš esu savo partneriui?”, “Ar jis (ji) susitikinėja su kuo nors kitu, o ne tik su manimi?”, “Kaip jis (ji) reaguos, jei aš žengsiu vienokį ar kitokį žingsnį mūsų santykių vardan?”

Tokie santykiai užstringa viename iš ankstyvųjų pasimatymų etapų ir tęsiasi mėnesius ar net metus, nors niekas nesupranta, kur jie veda. Partneriai patiria skausmingus jausmus: gėdą, kaltę, baimę.

Taigi, iš kur žinoti, kokia ateitis laukia jūsų poros? Pateikiame sąrašą įspėjamųjų ženklų, kurie rodo, kad jūsų santykiuose kyla rimtų sunkumų.

 

Paviršutiniškų santykių požymiai

JAUSMŲ IŠSAKYMAS NE PALENGVINA, BET APSUNKINA

Tarkime, susipykote su seserimi arba jaučiatės blogai pasirodęs pokalbyje dėl darbo. Pirmasis impulsas – pasakyti apie tai partneriui. Bet pasidaliję jausmais, užuot pajutę palengvėjimą, jaučiatės kalti ir pradedate galvoti, kodėl pasielgėte taip nepagarbiai ir kaip atsiprašyti šio žmogaus už savo emocijų protrūkį.

Galbūt bijote jaustis pažeidžiamas. Bet kokiu atveju yra priežastis, dėl kurios jaučiatės nepatogiai atsiverdamas savo partneriui. Pabandykite sąžiningai atsakyti sau į šį klausimą. Suvokite, kodėl jums sunku su partneriu dalytis savo liūdesiu ir sielvartu, tai padės jums aiškiau suvokti situaciją ir nuspręsti, ką daryti toliau.

NEŽINOTE, KUR YRA RIBOS

Rimti santykiai yra susiję su atsakomybe. Jei nesate rimtai nusiteikę vienas kito atžvilgiu, arba nežinote, ar esate vienas kitam rimtai įsipareigoję, arba nesuvokiate, kaip toli ta atsakomybė siekia – logiška, kad iš to kyla abejonių ir baimių dėl santykių ateities.

Sunku kažką planuoti, kai nežinai, ką daryti su dabartimi.

Ar galima flirtuoti su mielu barmenu? Ar galima užsiregistruoti pažinčių programėlėje? Paviršutiniškų santykių atveju tokie paprasti klausimai tampa labai sudėtingi. Tačiau geriausias sprendimas – atvirai apie tai paklausti partnerio. Žinoma, tai skamba bauginančiai, tačiau realybė, kai nežinote tokių atsakymų, taip pat gąsdina. Santykius lemia nustatytos ribos, todėl turite teisę žinoti, kas vyksta jūsų sąjungoje.

Paviršutiniškų santykių požymiai

JŪS NEŽINOTE, KAS JAM GYVENIME SVARBIAUSIA

Galbūt žinote jo zodiako ženklą, jo mėgstamiausių futbolininkų vardus ir baro, į kurį jis eina penktadieniais, pavadinimą, bet nežinote jo gyvenimo tikslų ir vertybių. Tai ženklas, kad jūsų santykiai nėra rimti: jūs žinote kasdienio gyvenimo detales, bet nesate įsileidžiamas į gilesnes plotmes.

Jei bandėte užduoti atvirus klausimus, bet taip ir nepavyko užmegzti išsamaus pokalbio, išsiaiškinkite, kodėl. Laimingi santykiai būna įvairūs, tačiau mokėjimas veiksmingai bendrauti yra pagrindinis raktas į sėkmingą sąjungą.

BIJOTE KALBĖTI APIE SANTYKIUS

Klausimas “kur link krypsta mūsų santykiai?” daugelį žmonių gąsdina. Tačiau viena yra bijoti to paklausti per anksti, kita – kai supranti, kad jau per vėlu. Jei jaučiate, kad toks pokalbis virs katastrofa, kad vyras arba moteris, kuris/kuri nėra pasirengęs prisiimti atsakomybės, nenorės diskutuoti tokiomis temomis, atsiminkite – tai ne jūsų kaltė. Jūs nusipelnėte laimingų atvirų santykių, todėl nebijokite užduoti klausimų. Jei jūsų partneris nori kurti bendrą ateitį, jis jums atsakys.

Kalbėjimas apie santykius


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai