Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

50 – laikas mėgautis gyvenimu

Esate penkiasdešimties ir jums atrodo, kad visa, kas geriausia, liko už nugaros? Žinoma, negalite grįžti į jaunystę. O kodėl turėtumėte? Šis amžiaus tarpsnis juk turi tiek daug privalumų… Žurnalistė Jackie Pilossof pataria, kaip būti laimingam ir susigyventi su savimi po 50-ies.

50 metu

Tau 50? Mėgaukis!

Anądien perpildytame autobuse vyras, kuris atrodė daug vyresnis už mane, užleido man savo vietą. Pasijutau kaip sena moteris. Daugelis panašaus amžiaus moterų nerimauja dėl savo amžiaus. Pirma, yra fizinių trūkumų: šonuose kabančios „rinkės“, išsiplėtusios venos, raukšlės. Kita nerimo ir nesaugumo priežastis – santykiai su vyrais.

Dažnai gaunu laiškų iš vyresnių nei 50 metų moterų. Daugelis guodžiasi, kad joms labai sunku tiesiog susipažinti su kuo nors, nes mūsų amžiaus ar vyresni vyrai susitikinėja su jaunesnėmis moterimis…

Tačiau vieną dieną atėjo toks laiškas:

„Man 53 metai. Buvau susituokęs 23 metus, bet mano santuoka nutrūko. Manau, kad mano amžiaus moterys vyrams gali pasiūlyti daug daugiau nei jaunesnės. Dauguma jų gerai supranta save ir žino, ko nori iš santykių. Jos yra atviros naujiems dalykams ir pasiryžusios stengtis, kad jų likęs gyvenimas būtų nepamirštamas. Jos mėgaujasi laisve, laukia būsimų atradimų.

Kai kuriuos vyrus traukia jaunesnės moterys. Iš tikrųjų jie tik bando taip įsitvirtinti. Noriu kreiptis į visas moteris, kurios nerimauja dėl amžiaus: eikite į priekį ir mėgaukitės gyvenimu. Jūsų energijos pakanka, kad pritrauktumėte tikrą vyrą.“

Svarbu, kad šiuos dalykus pasakė tikras vyras. Jis teisus. Vyresnė nei 50 metų moteris turi daug privalumų. Judy Friedman šiuo klausimu sutinka su manimi. Jai 59 metai, devynerius metus ji savo tinklaraštyje rašo apie gyvenimą po 50-ies. Prieš išeidama į pensiją Judy dirbo didelės korporacijos vadove, o dabar dėsto jogą ir aistringai užsiima meditacija.

IŠMINTIS IR PASITIKĖJIMAS

Pirmas dalykas, kuriuo išsiskiria penkiasdešimtmetė moteris, yra išmintis ir pasitikėjimas savimi. Tai lemiamas momentas. Paklauskite savęs: ką noriu daryti, ko dar nebandžiau? Jei kas nors nepavyksta, galite neskubėti, išlikti savimi ir vis tiek jaustis patogiai. Jūs jau suprantate, kas esate, ir tuo didžiuojatės. Pasitikėjimas savimi ir meilė sau yra sveikos savivertės, o ne arogancijos požymis.

Nepriklausomybe

NEPRIKLAUSOMYBĖ IR DĖKINGUMAS

Antrasis skirtumas tarp vyresnių moterų ir jaunesnių konkurenčių yra nepriklausomybė ir dėkingumas. Judy Friedman prisipažįsta: „Man prireikė daug laiko, kol tai pasiekiau, bet dabar man patinka gyventi savarankiškai. Turiu vyrą ir man patinka su juo leisti laiką. Tačiau taip pat vertinu laiką, kurį praleidžiu viena.

Jaučiuosi vis dėkingesnė. Prieš šešis mėnesius pradėjau praktikuoti ritualą, kurį rekomenduoju visiems, norintiems gyventi laimingiau.

Kiekvieną rytą, kai pabundu, kelias minutes praleidžiu lovoje ir apmąstau visus gražius dalykus savo gyvenime, išvardiju žmones, kuriems esu dėkinga. Taip nusiteikiu ateinančiai dienai. Problemos tampa išsprendžiamos.“

Žinau, ką reiškia būti 50 metų amžiaus. Baisu ir liūdna suvokti, kad didžioji mano gyvenimo dalis jau praeityje. Liūdna stebėti ir jausti, kaip keičiasi jūsų kūnas. Tačiau jei pasinaudosite 53 metų vyro patarimu, nesigailėsite: „Pirmyn ir mėgaukitės gyvenimu“.

Jūsų spindesys pritrauks vyrus. Būsite stulbinanti, su vyru ar be jo. Būsite sveika, švytinti ir laiminga. Ir niekam nekils mintis pavadinti jus sena.

50 metu amziaus


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *