Kita

Neįtikėtini faktai apie lėktuvus: seksas, perkėlimas į kitą klasę ir kodėl jie tamsina saloną

Skrydžiai lėktuvais yra kelionių dalis, todėl dauguma lietuvių atostogų metu naudojasi oro transportu. Lėktuve galioja tam tikros taisyklės ir daugelis jų mums nėra aiškios.

Tačiau visas šias taisykles galima paaiškinti paprastai. Ką norėjote sužinoti apie lėktuvus, bet niekada neklausėte – skaitykite toliau.

Lektuvas

Kodėl turėtumėte išjungti mobilųjį telefoną

Kylant ir leidžiantis telefonas gali trukdyti orlaivio įrangai. Jei įgula paprašys jį išjungti, taip ir padarykite. Skrydžio metu galite ramiai mėgautis muzika ar filmais.

Klasės pasikeitimas

Keleivį į aukštesnę ar žemesnę klasę savo nuožiūra perkelia keleivių salono įgula. Dauguma oro linijų neturi aiškių gairių ir tai gali būti daroma dėl įvairių priežasčių.

Intymumas

Konkrečių draudimų intymiai bendrauti su skrydžio palydove lėktuve nėra. Merginos gali kalbėtis su keleiviais ir net su jais santykiauti, jei tai netrukdo jų tiesioginėms pareigoms.

Tualetas

Lėktuvo tualete galite turėti privatumo, tačiau nepamirškite, kad lėktuvo tualeto durys gali būti atidarytos tiek iš lauko, tiek iš vidaus.

Patikrinimas

Kai jus pasitinka lėktuve, skrydžio palydovai nori ne pasisveikinti, o įvertinti kiekvieną keleivį. Jie nedelsdami stengiasi pastebėti tuos keleivius, kurie skrydžio metu gali sukelti problemų.

Mitas apie kelius

Manoma, kad avarijos metu keleiviai įterpia galvą tarp kelių, kad mirtis būtų greitesnė. Tačiau tai netiesa – tokioje padėtyje tikimybė išgyventi yra daug didesnė, nes ši poza apsaugo vidaus organus.

Bagažas

Dėl lagaminų ir kito bagažo lėktuvas negali būti perkrautas, nes oro linijų bendrovės yra aiškiai nustačiusios normą ir tolygiai paskirsto bagažą visame krovinių skyriuje. Kad skrydis būtų sklandus, naudojami įprasti smėlio maišai.

Įgula

Tai ne techninės priežiūros darbuotojai, o specialiai apmokyti darbuotojai, kurie gali reaguoti į bet kokią avarinę situaciją ir sudėtingais atvejais nutupdyti orlaivį artimiausiame oro uoste.

Vanduo

Gerti vandenį iš čiaupo lėktuve yra labai bloga idėja ir to daryti nereikėtų. Taip pat turėtumėte būti atsargūs su arbata ir kava. Jei esate ištroškę, paprašykite skrydžio palydovo mineralinio vandens buteliuko.

Švara salone

Kai kuriais lėktuvais per dieną atliekami keli skrydžiai, o tarp skrydžių nėra laiko kruopščiai išvalyti ar dezinfekuoti saloną. Apsirūpinkite drėgnomis servetėlėmis ir antiseptikais.

Maistas ir apsinuodijimas

Lėktuvo įgulos nariai niekada nevalgo to, kas paruošta keleiviams. Jiems skirtas atskiras maitinimas. Tai daroma siekiant išvengti apsinuodijimo, nes orlaivį gali nutupdyti tik pilotas.

Alkoholis

Lėktuve iš tikrųjų leidžiama vartoti alkoholį. Tačiau tai gali sukelti ir kitų problemų, įskaitant blogą savijautą ar teisines problemas.

Tamsumas salone

Lėktuvuose įprasta pritemdyti šviesas salone, ypač prieš tūpimą. Tai daroma tam, kad keleiviai galėtų greičiau prisitaikyti prie tamsos, jei jiems būtų sunku nusileisti ir staiga užgestų šviesos.

Deguonies kaukės

Deguonies tiekimo kaukėse paprastai pakanka 15-ai minučių. Šio laiko pakanka, kad pilotas galėtų susidoroti su bet kokia situacija ir apsaugoti keleivius nuo pavojų.

Geriausios vietos lėktuve

Statistika rodo, kad geriausios vietos lėktuve yra paskutiniame salono trečdalyje. Būtent ten keleiviai turi daugiausia galimybių išgyventi avariją.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: