Saugumas

Lenkija teigia, kad didelė Baltarusijos saugumo pajėgų kolona artėja prie migrantų stovyklos

Prie migrantų stovyklos, kurie nuo vasario 8 d. šturmuoja sieną su Lenkija, jau atvyko daug Baltarusijos teisėsaugos pareigūnų. Yra žinoma, kad ginkluoti vyrai juda link sienos perėjimo punkto ties Kuznia.

Baltarusijos saugumo pajėgos artėja prie Lenkijos sienos

Šią informaciją paskelbė Lenkijos gynybos ministerija. Šiuo metu nežinoma, ką Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje veikia Baltarusijos saugumo pajėgos. Tačiau jie juda laikinosios migrantų stovyklos link.

Anksčiau Vokietijos vidaus reikalų ministras Horstas Seehoferis paragino ES šalis padėti Lenkijai pasipriešinti migrantų srautui iš Baltarusijos teritorijos, nes nei Lenkijos vyriausybė, nei Čekija nepajėgia su juo kovoti vienos.

Primename, kas vyksta Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje:

Lapkričio 8 d. popietę prie sienos su Lenkija iš Baltarusijos atvyko didelė migrantų kolona. Lenkijos valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovo teigimu, pasienyje yra nuo 1 iki 5 tūkst. nelegalių imigrantų, kurie nori nelegaliai kirsti sieną.

Lenkijos sieną saugo 12 000 lenkų karių. Spalio 9 d. Lenkija patvirtino sprendimą uždaryti pasienyje su Baltarusija esantį Kuznios kontrolės punktą.

Dieną padėtis pasienyje buvo įtempta. Migrantai bandė prasiveržti pro vielinę tvorą. Pavyzdžiui, du vyrai bandė nugriauti tvorą, o lenkų sargybiniai užpurškė jiems ašarinių dujų. Migrantai kelioms minutėms nuėjo į šoną, bet paskui vėl grįžo prie tvoros.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button