Maistas / Gėrimai

3 maisto produktai, kurių galiojimo laikas nesibaigia

Ar žinojote, kad kai kuriuos maisto produktus galima kaupti kaip atsargas ir laikyti daugelį metų, nesijaudinant dėl ​​galiojimo pabaigos datos? Šiame straipsnyje pateikiame 3 maisto produktus, kurių galiojimas niekada nesibaigia.

maisto produktai parduotuveje

Trys maisto produktai, kurie nesensta

Tirpi kava

Paprastai ant šio gėrimo pakuotės užrašyta, kad jo galiojimo laikas yra ne ilgesnis kaip penkeri metai. Tačiau, jei laikote liofilizuotą tirpią kavą kambario temperatūroje, ją galima sandėliuoti net iki 20 metų. O šaldytuve – dar daugiau.

Pieno milteliai

Pieno miltelių tinkamumo laikas yra atvirkščiai proporcingas riebalų kiekiui. Taigi, nugriebtas pienas net ir per 20 metų šaldytuve nepasens, kaip ir tirpi kava.

Medus

Archeologai vis dar randa medaus puodų senovės Egipto kapuose. Šis produktas, kuriame yra didžiulis naudingų medžiagų kiekis, gali būti laikomas dešimtmečius. Paslaptis ta, kad mielės ir bakterijos nesidaugina gryname meduje dėl didelio cukraus kiekio, mažo vandens kiekio ir rūgštingumo.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button