3 nešvariausios namų vietos, apie kurias net nežinojote

Maišytuvas vonioje

Ne visada susimąstome, kurioms namų vietoms iš tiesų reikia skirti dėmesio. Paprastai apsiribojame paviršiais, kuriuos lengva pasiekti. Tačiau dauginasi pačiose netikėčiausiose vietose ir ten, kur su daiktais susiduriame dažniausiai. Sudarėme kai kurių nešvariausių daiktų namuose sąrašą.

Nuotolinio valdymo pulteliai

Taip, retai susimąstome apie tai, kad nuotolinio valdymo pultus, pavyzdžiui, televizoriaus ar oro kondicionieriaus, taip pat reikia valyti. Žmonės dažnai juos griebia dar prieš nusiplaudami rankas, taip pat duoda kitiems žmonėms, todėl ant nuotolinio valdymo pulto susikaupia labai daug bakterijų. Bent kartą per savaitę turėtumėte drėgna šluoste perbraukti valdiklius iš visų pusių ir kruopščiai nuvalyti guminius mygtukus.

Šaldytuvo lentynos

Atrodytų, kad šaldytuvas turėtų būti švarus, nes iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad taip ir yra. Tačiau ekspertai teigia, kad šaldytuvas yra populiariausias prietaisas namuose, o tai reiškia, kad tiesiog kiekvienas namų ūkio narys palieka savo pėdsakus viduje ir išorėje. Manoma, kad norint išlaikyti šaldytuvą švarų, lentynas reikėtų plauti bent du kartus per savaitę.

Maišytuvas

Nors maišytuvas naudojamas vonioje ar virtuvėje ir yra susijęs su vandeniu, jis taip pat yra vienas nešvariausių daiktų namuose. Būtent aeratorius, iš kurio teka vandens srovė, būna nešvarus. Ten kaupiasi ir retai valomas. Kad išvengtumėte problemų, maždaug kartą per 2-3 savaites pamirkykite aeratorių acto tirpale ir perbraukite jį standžiu šepečiu.

Eiti į naują mobilią versiją