Kaip pašalinti cigarečių kvapą iš drabužių: paprasti ir veiksmingi būdai

Cigarečių dumai įsigėrė į rūbus

Pateikiame informaciją, pašalinti cigarečių kvapą nuo drabužių. Cigarečių dūmai gali būti labai stiprūs ir įsigerti audiniuose, tačiau pasinaudoję šiais patarimais galite veiksmingai pašalinti nemalonų kvapą ir vėl džiaugtis švariais drabužiais.

Paruoškite acto ir vandens mišinį

Pripildykite dubenį arba kriauklę lygiomis dalimis acto ir vandens, tada į tirpalą panardinkite drabužius. Prieš skalbdami drabužius įprastu būdu, palikite juos mirkti bent 30 minučių. padeda neutralizuoti kvapą ir sugrąžina drabužiams gaivų kvapą.

Naudokite valgomąją sodą

Ant dėmėtų drabužių užpilkite didelį kiekį valgomosios sodos ir palikite kelioms valandoms arba nakčiai. Vėliau sodos perteklių nuskalaukite ir skalbkite drabužius kaip įprastai. Šis metodas ypač veiksmingas norint pašalinti įsisenėjusius dūmų kvapus.

Dėkite aktyvuotos anglies ant drabužių

Į orui pralaidų maišelį ar indą įdėkite kelis gabalėlius aktyvuotos anglies ir uždėkite ant drabužių. Palikite maišelį kelioms dienoms, kad sugertų kvapą. Aktyvinta medžio anglis pasižymi absorbcinėmis savybėmis ir gali padėti pašalinti cigarečių kvapą nuo drabužių.

Eiti į naują mobilią versiją