3 požymiai, kad pats sukuriate santykių problemas

sukuriate santykių problemas

Dažnai kaltę verčiame visiems kitiems, tik ne sau. Galbūt verta atkreipti dėmesį ir į savo pačių elgesį?

Santykių problemos

Žmonės neretai skundžiasi, kad bandymai sukurti tvirtus santykius žlunga dėl jiems nesuprantamų priežasčių ir yra linkę atsakomybę suversti buvusiam ar esamam partneriui. Tačiau, kad ir sunku būtų tai pripažinti, dažnai dėl esamų problemų esame kalti patys.

3 požymiai, kad jūs pats sukuriate problemas

PER DAUG IDEALIZUOJATE SAVO PARTNERĮ

Tai yra, suvokiate žmogų ne tokį, koks jis yra iš tikrųjų, o tokį, kokį norėtumėte jį matyti. Šiuo pražūtingu keliu galite nueiti gana toli, visiškai prarasdami ryšį su realybe ir supratimą apie tai, kas vyksta su jūsų santykiais.

Toks perdėtas partnerio idealizavimas, jo „statymas ant pjedestalo“ gali būti simptomas to, kad turite žemą savigarbą ir nepasitikėjimą savimi, o tai trukdo kurti sveikus, harmoningus, lygiaverčius, subalansuotus santykius.

Noras nuolat daryti kompromisus, kad išlaikytumėte santykius, emocinė priklausomybė nuo kito asmens elgesio ir nuotaikos bei nerealiai dideli lūkesčiai dėl kiekvieno, kuris parodė susidomėjimą jumis, negali atnešti nieko gero.

BANDOTE UŽMEGZTI SANTYKIUS SU ŽMOGUMI, KURIS KĄ TIK IŠGYVENO IŠSISKYRIMĄ

Tai gali reikšti, kad esate linkęs pažeisti asmenines ribas ir nesuteikiate žmonėms reikiamo asmeninio laiko ir erdvės.

Ar yra pasirengęs naujiems santykiams gali atskleisti viena detalė: atkreipkite dėmesį į tai, kaip dažnai potencialus partneris pokalbiuose savo buvusįjį ar buvusiąją.

Jei tai vyksta nuolat, panašu, kad šis žmogus vis dar yra prislėgtas prisiminimų ir jo žaizdos dar neužgijo. Ypač jei jis neigiamai kalba apie savo ankstesnę partnerę/partnerį – tai gali reikšti, kad jis dar nepasirengęs gyventi toliau.

JŪS MANOTE, KAD TARP JŪSŲ JAU UŽSIMEZGĖ RIMTAS RYŠYS VIEN DĖL TO, KAD KELETĄ KARTŲ NUĖJOTE Į PASIMATYMĄ

Tai, kad nuėjote į keletą pasimatymų, dar nereiškia, kad esate pora. Jei iš tikrųjų norite, kad jūsų santykiai su šiuo žmogumi pereitų į kitą lygį, dirbtinai neaštrinkite, neforsuokite situacijos.

Leiskite, kad viskas vyktų natūraliai, turėkite kantrybės ir tiesiog tobulėkite – dalinkitės bendrais interesais, daugiau bendraukite, praleiskite daugiau laiko vienas kito draugijoje.

Eiti į naują mobilią versiją