Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Feminizmas stiprina santykius: 26-ios priežastys

Feminizmas naudingas ne tik moterims, bet ir vyrams. Sąjunga, kurioje vyrai ir moterys gerbia vieni kitus ir turi lygias teises, bus stipresnė ir patvaresnė. Būtent todėl sudarėme sąrašą priežasčių, kodėl feminizmas stiprina santykius.

26-ios priežastys, dėl kurių feminizmas stiprina santykius

Jūsų santykiai grindžiami lygybe. Padedate vienas kitam siekti tikslų ir maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Kartu esate stipresni nei pavieniui.

Jūsų nevaržo pasenę lyčių stereotipai. Vyras gali likti namuose su vaikais, o moteris užsidirbti pragyvenimui. Jei tai abipusis noras – pirmyn.

Jūsų partneris neaptarinėja jūsų (veiksmų, išvaizdos ir pan.) su draugais ir nesiteisina, kad „visi vyrai taip daro”. Jūsų santykiai yra aukščiau už tai.

Feminizmas

Kai reikia sutvarkyti namus ar išskalbti skalbinius, neskirstote pareigų pagal lytį, bet pasidalinate užduotis pagal asmeninius pageidavimus ir darbo krūvį.

Maloni teisingo pareigų pasidalijimo premija – geresnis seksualinis gyvenimas. Albertos universiteto (Kanada) mokslininkai nustatė, kad poros, kuriose vyrai prisiima dalį namų ruošos darbų, dažniau užsiima seksu ir yra labiau patenkintos nei tos sąjungos, kuriose visos pareigos tenka moteriai.

Dar viena priežastis, dėl kurios feministinių pažiūrų poros patiria didesnį seksualinį pasitenkinimą, yra ta, kad vyrai pripažįsta, jog moters malonumas yra toks pat svarbus kaip ir jų pačių.

Vyras nesmerkia jūsų dėl seksualinės praeities. Buvusių partnerių skaičius neturi reikšmės.

Partneris supranta šeimos planavimo svarbą. Jums nereikia to aiškinti ar įrodinėti.

Jis nesistengia jūsų mokyti apie gyvenimą. Pertraukinėjimas, balso kėlimas, žvilgsnis iš aukšto – tai ne jo metodai.

Abu žinote, kad moters vieta yra ten, kur ji nori būti. Jei abu norite dirbti, tai tik reiškia, kad šeima gaus daugiau pajamų.

Jūsų partneris įsitikinęs: pasaulyje, kuriame moterys įgalinamos, visiems bus geriau. Kai moterys turi „galią“, jos nuolat siekia gerinti visų aplinkinių: šeimos, bendruomenės, šalies, gyvenimą.

Jūsų partneriui patinka jūsų kūnas, bet jis pripažįsta: tik jūs sprendžiate, ką su juo daryti. Vyras nedaro jums vienokio ar kitokio spaudimo.

Santykiu stiprinimas

Jums patogu draugauti su priešingos lyties atstovais. Jūsų partneris pripažįsta jūsų teisę bendrauti su kitais vyrais ir moterimis.

Moteris gali pati pasiūlyti susituokti.

Jūsų vestuvės gali būti tradicinės arba neįprastos – viskas priklauso nuo jūsų.

Jei jūsų vyro draugas pradės bjauriai juokauti apie feminizmą, jūsų partneris pastatys jį į vietą.

Vyras rimtai žiūri į jūsų skundus ir rūpesčius. Jis nesumenkina jų dėl to, kad esate moteris. Iš jo neišgirsite: „Panašu, kad kažkam prasidėjo PMS.”

Į santykius nežiūrite kaip į projektą, prie kurio reikia dirbti, nebandote vienas kito „taisyti“. Vyrai neturi būti riteriai spindinčiais šarvais, o moterys neturi bandyti gydyti vyrų problemų meile. Kiekvienas prisiima atsakomybę už savo reikalus. Santykiuose dalyvaujate kaip du nepriklausomi žmonės.

Susituokusios pačios nusprendžiate, ar norite perimti partnerio pavardę, ar pasilikti savo, ar pasirinkti dvigubą pavardę.

Jūsų partneris netrukdo jums dirbti, priešingai, jis didžiuojasi jūsų karjeros pasiekimais. Jis palaiko jus kelyje į jūsų troškimų įgyvendinimą, nesvarbu, ar tai būtų jūsų karjera, pomėgiai, ar šeima.

Tokios frazės kaip „būk vyras” ar „nebūk silpnavalis” jūsų santykiuose netinka. Feminizmas taip pat gina vyrus. Jūsų partneris gali būti toks emocionalus ir pažeidžiamas, koks tik nori. Dėl to jis netampa mažiau vyriškas.

Jūsų partneris vertina ne tik jūsų grožį, bet ir intelektą.

Feminizmas stiprina santykius

Jūs pasirenkate, kuris iš jūsų išeisite apmokamų vaiko priežiūros atostogų.

Jūs savo vaikams savo pavyzdžiu rodote lygiavertiškų santykių modelį.

Net jei nusprendėte išsiskirti, jums akivaizdu, kad abu tėvai turėtų dalyvauti vaikų gyvenime.

Tik jūs patys su partneriu nustatote santuokos taisykles.

Jūsų partneris supranta, kodėl palaikote judėjimą už moterų teises.

Išanalizuokite savo santykius: kiek juose laikomasi lygybės principų? Jei jūsų partneris pritaria feminizmo principams, jums nereikės kovoti už savo teises šeimoje.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *