Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kas daro vyrą patrauklų: 10 jaudinančių savybių

“Ką pirmiausia pastebite pamačiusi vyrą?” – vieną dieną manęs paklausė. Ketinau greitai atsakyti, bet tada supratau, kad turiu ką pasakyti šia tema.

Iš tiesų, į ką pirmiausia atkreipiu dėmesį? Kas mane traukia? Akių spalva? Plaukai? Šypsena? Pečių plotis? Nė vienas iš šių atsakymų netinka.

Kai buvau jaunesnė, man patiko aukšti, liekni ir tamsiaplaukiai vyrai. Tačiau dabar man 52-eji ir negaliu pasakyti, kad turiu mėgstamiausią vyro išvaizdos tipą. Mane labiausiai traukia vyrai, kurie spinduliuoja pasitikėjimą. Tačiau kas padeda vyrui būti šioje pasitikinčio patrauklumo aureolėje?

Ėmiau prisiminti visus vyrus, nuo kurių man dilgčiojo keliai ir atsirasdavo „žąsies“ oda. Vienas jų vilkėjo net pačius paprasčiausius marškinėlius, kurie buvo taip įdomiai prigludę, kad galėjau galvoti tik apie jo liemenį… Kitas žiūrėjo į mane taip, kad iki šiol negaliu pamiršti.

Vis tik, dažniau prisimenu visai ką kita. Jo charakterį, jo elgesį… Dėl to man visada norėjosi nušluoti visas lėkštes ir stiklines ant grindų, atsigulti ant stalo ir prisitraukti jį prie savęs. Skamba stipriai? Todėl nusprendžiau sudaryti savybių, dėl kurių esu pasirengusi visa tai padaryti, sąrašą.

10 labiausiai jaudinančių vyro savybių

JĖGA

Nekalbu apie tai, kiek atsispaudimų jis gali padaryti per dvidešimt sekundžių. Nors, žinoma, raumenys ir elastingas pilvo presas dar niekam nepakenkė. Kalbu apie vidinę stiprybę, apie nematomą plieninį strypą.

Tokio žmogaus akyse tai matyti: “Žinau, kas esu ir ko noriu iš gyvenimo.” Patraukliausias vyras yra tas, kuris pasitiki savimi, blaiviai įvertina savo jėgas ir galimybes, pasiekia tai, ko nori. Jis nepasiduoda infantilioms užgaidoms ir neleidžia pasireikšti charakterio silpnumui. Už tokio žmogaus noriu būti “kaip už akmeninės sienos”.

PAŽEIDŽIAMUMAS

Jei vyras nerodo pažeidžiamumo, jis negali būti stiprus. Tai reiškia, kad jis nevengia kalbėti su moterimi apie savo troškimus, baimes, savo jausmus jai. Jis nebijo pripažinti savo kaltės, prašyti atleidimo ir klysti. Be absoliutaus nuoširdumo – iš abiejų pusių! – neįmanoma pasiekti intymumo.

TIKRUMAS

Būtent šis veiksnys skiria berniuką nuo vyro. Nors iš pradžių narcizai, mergišiai ir “blogi berniukai” yra žavūs, pamažu paaiškėja, kad visa tai tėra kaukė, o visas jų įvaizdis – išpūstas burbulas. Jie žaidžia tuos žaidimus, kad pakeltų savo savivertę.

Nieko patrauklaus nėra vyre, kuris nejaučia, o tik simuliuoja jausmus, ir kuris apsimeta, kad jam nerūpi jo moters išgyvenimai.

10 labiausiai jaudinančių vyro savybių

INTELEKTUALUMAS

Smegenys, nepaisant jų išorinio nepatrauklumo, yra pati patraukliausia “sudedamoji dalis”. Nekalbu apie IQ – tai tik sausi skaičiai. Kalbu apie nenumaldomą žinių troškulį, norą atrasti ką nors naujo, kurti ir neužsisklęsti tik ties vienu dalyku.

Kalbu apie žmogų, kuris žino ir išmano daugiau už mane. Su juo įdomu kalbėtis, ginčytis, klausytis jo nuomonės. Rimtai, man nerūpi jo ūgis ir plaukų spalva – jei jis mane sužavės savo protu, jis man bus itin patrauklus.

HUMORO JAUSMAS

Humoro jausmo neturintys vyrai yra tarsi staiga išbėgęs karštas vanduo. Nesuprantu, kaip galima bendrauti su žmogumi, kuris yra labai rimtas, viską priima pažodžiui ir retai juokiasi. Manau, kad intelektas ir humoro jausmas yra glaudžiai susiję.

Protingas žmogus supranta užuominas ir net beviltiškiausioje situacijoje gali rasti šviesiąją, tiksliau, juokingąją pusę. Tačiau taip pat svarbu suderinti savo ir būsimo partnerio humoro jausmą. Jei manęs nejaudina jo juokeliai, o jo nejaudina mano, jokia meilė negali mūsų išlaikyti kartu.

ATVIRUMAS

Negalima nuolat bandyti susisiekti su žmogumi, kuris užsidarė savyje ir neleidžia niekam prie jo prisiartinti arčiau nei per metrą. Tai vargina. Užuojauta, empatija, šypsena ir galimybė drauge pasijuokti iš problemų – visa tai išryškina jausmus. Patikėkite, atvirumas yra labai patrauklus.

DOSNUMAS

Nėra nieko blogiau už šykštumą. Šykštuolis gali būti šykštus ne tik pinigams, bet ir jausmams. Ir nors nenumaldomas pinigų ir emocijų „leidimas“ rodo savikontrolės stoką ir žemą savivertę, kiekvieno cento skaičiavimas ir jausmų taupymas rodo, kad žmogui nerūpi jo partneris.

Iš savo patirties pastebėjau, kad šykštūs vyrai yra tokie pat šykštūs ir asmeniniuose santykiuose. Dosnus partneris ne tik nepagailės pinigų gražiai puokštei, bet ir atskleis jums visą savo jausmingumą.

 

ŠILTUMAS

Tai bet koks šilumos demonstravimas. Tai lengvas bučinys į kaklą, kai plaunu indus, o jis praeina pro šalį. Kai jis glosto man kelį po stalu arba padrąsina mane, kai kalbamės su jo draugais per vakarienę. Kai jis padeda galvą man ant krūtinės tik todėl, kad jam patogiau sėdėti šalia manęs ir žiūrėti filmą. Vyras, kuriam patinka liesti dėl paties prisilietimo, yra patrauklus.

Vyro patrauklumas

SĄMONINGUMAS

Dar visai neseniai man patiko ambicingi vyrai, bet tai praėjo. Laikui bėgant supratau, kad daugelis ambicijų nėra tikros. Dažniausiai jos kyla iš nesaugumo, godumo ir agresijos, o tai, sutikite, visai nėra įdomu.

Sąmoningumas – tai gebėjimas būti sąmoningam sunkiausiose ir skausmingiausiose gyvenimo situacijose. Kai žmogus išlieka ramus, susidūręs su visomis likimo negandomis, kai nė viena nesėkmė negali jo išmušti iš kelio, tada man pakerta kelius.

PARTNERIŠKUMAS

Vienintelė vieta, kur noriu būti paklusni, yra miegamasis. Ir tai tik tada, jei aš to noriu. Priešingu atveju noriu vyro, kuris nesistengtų man įsakinėti, kuris supranta kompromiso, supratimo ir pagarbos svarbą. Neturiu laisvo laiko, kurį galėčiau švaistyti vyrui, norinčiam dominuoti prieš mane vien tam, kad pasijustų mačo.

Dauguma šių dalykų man neatėjo į galvą, kai buvau dvidešimtmetė. Tuomet man patiko turtingi verslininkai, važinėjantys šauniais sportiniais automobiliais, lepinantys mane brangiais restoranais ir dovanomis. Tačiau bėgant metams supratau, kad visa tai trumpalaikis ir pašalinis dalykas – pinigai baigiasi ir žmogus pasikeičia. Nenuginčijamas mano amžiaus privalumas – pagaliau supratau, kokį vyrą noriu matyti šalia savęs.

Apie autorių: Erica Jagger yra tinklaraštininkė ir žurnalistė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai